Podporují mne

strach.jpg

Jiří Strach

filmový režisér, herec a scénárista

Drahoše si vážím nejen jako člověka, ale především jako dobrého kamaráda. Je to nezištný a dobrosrdečný člověk. Nápad pomáhat kostelům a zorganizovat charitativní projekt Anděl páně pomáhá kostelům se zrodil u Chudobů na statku. Jí se k němu velmi rád připojuji. Ve volbě do Senátu má Drahoš moji jednoznačnou podporu. 

neumannova.jpg

Kateřina Neumannová

olympijská vítězka a mistryně světa v běhu na lyžích

S Drahošem Chudobou jsem absolvovala část cyklotour Na kole dětem, kterou podporoval. Kdo nezištně pomáhá, je podle mě člověk na správném místě. Držím mu palce v dalších výzvách.

duka.jpg

Dominik kardinál Duka OP

arcibiskup pražský a primas český

Vážím si nezištného chování pana Drahoslava Chudoby a všech dobročinných projektů, které iniciuje. Bez nároku na odměnu obětavě pracuje na záchraně kostela Sv. Jana Nepomuckého v Bělé. Rovněž odvedl mnoho práce ve prospěch projektu nových varhan pro Svatovítský chrám. Je mi potěšením s panem Chudobou již několik let spolupravocat. 

syrovatko.jpg

Ing. Bedřich Syrovátko

ředitel BEAS a.s. - Pekárna Lično, Choustníkovo Hradiště, cukrárna Letohrad​

Díky úzké spolupráci při stavbě pekárny Choustníkovo Hradiště jsem si ověřil, že Drahoslav Chudoba je schopný a přímý člověk. Známe se přes dvacet let. Proto můžu s klidným svědomím říci, že v podzimní volbě má moji podporu. 

suchar.jpg

Josef Suchár

římskokatolický kněz, farář, zakladatel spolku Neratov​

S Drahoslavem Chudobou nás spojuje zájem o udržení tradic a snaha o obnovu zchátralých kostelů. Jeho charitativní projekt na pomoc Podorlickým kostelům dokazuje, že není mužem slibů, ale činů. A takových není nikdy dost.  

kortys.jpg

Michal Kortyš

senátor, náměstek hejtmana Pardubického kraje, bývalý starosta Litomyšle

Drahoslava Chudobu znám osobně i pracovně už přes dvacet let. Považuji ho za férového chlapa, který neslibuje, ale koná a dotahuje věco do konce. Proto má moji podporu v podzimních volbách do Senátu. 

zdarek.jpg

Ing. Milan Žďárek

starosta Českého Meziříčí

S Drahoslavem Chudobou spolupracuji už 10 let. Vážím si jeho vlastností, kterými jsou odpovědnost, slušnost a pokora. Naše cesty se potkávají téměř neustále. Oběma nám záleží na zemědělství a na rozvoji našeho kraje. Velmi oceňuji jeho iniciativu zřízení pracovní skupiny „Voda pro Podorlicko“, která postupnými kroky zajistí dostatek pitné i užitkové vody v našem regionu. Proto ho budu podporovat v cestě do Senátu. Je to rovný, přímý, schopný člověk a takových si vážím.

seidlova.jpg

Zdeňka Seidelová

starostka obce Přepychy

Zásobování obyvatel pitnou vodou je prvořadým úkolem starostů. Pět let se potýkáme se suchem a nedostatkem pitné vody. Proto vítám vznik skupiny „Voda pro Podorlicko“, která nám pomůže nám překonat „sucho“ příštích let. Drahoš Chudoba jako její iniciátor a předseda má moji plnou důvěru a jednoznačnou podporu. 

simerda.jpg

Ing. Ladislav Šimerda

ředitel Správy lesů šlechtického rodu Colloredo-Mansfeld

Moje podpora senátní kandidatury pro Drahoslava Chudobu vychází ze znalosti osobnosti člověka, čestného a pracovitého manažera a jeho konkrétních skutků a činů, kterými naplňuje vytčené cíle pro společnost. Vytvoření týmu odborníků v rámci boje se suchem pod jeho vedením je cílevědomým, promyšleným činem s  nesmírným celospolečenským dopadem, aktuálně v období současné periody sucha. Právě význam vody jako strategické suroviny má v připravovaném projektu pro život lidí v regionu do budoucna nedozírný dosah. Proto je Drahoslav Chudoba moje volba do Senátu a také doporučení pro další voliče.