Pojďte se se mnou dneska mrknout na fotky

Těchto dvanáct fotek, myslím, prozradí víc než tisíc slov...


U babičky na statku v Javornici jsme s bráchou trávili dětství. Mám na něj krásné vzpomínky. Toto je první auto, které si rodiče pořídili..


Ve volném čase trávím rád čas v přírodě. Kolo bylo vždycky mým oblíbeným způsobem relaxace.


Zemědělství se věnuji skoro dvacet let. A baví mě to. Dost často vyrážím na pole. Na poli aplikujeme hlubokou orbu do 40 cm, kterou prosazuji.


Když nejsem na poli, jsem v lese. Předsedám mysliveckému spolku Liberk-Hláska. S myslivostí jsem začínal před 33 lety v mysliveckém spolku v Rychnově nad Kněžnou. NA snímku Myslivecké slavnosti v Liberku.


Z hospodářství po mé babičce jsem vlastníma rukama vybudoval náš malý statek. Začínali jsme s pár ovečkami a teď máme stáje s koňmi a Skotský náhorní skot. Vždycky jsem si sem utíkal vyčistit hlavu od práce z kanceláře.


Jsem také předseda správní rady Hospitální nadace Františka Antonína hraběte Sporcka v Kuksu. Letos nadace získala Cenu města Holic za pomoc v době koronaviru. Rozvoz dezinfekce a roušek jsem si vzal na starost a objel domovy seniorů, dětské domovy a další zařízení.


Měl jsem tu čest několikrát se pracovně sejít s kardinálem Dominikem Dukou na Arcibiskupství pražském. Mimo jiné jsem věnoval dřevo na kruchtu pod varhany do katedrály Sv. Víta v Praze.


DEMP-HOLDING s.r.o. Můj životní projekt. Přes dvacet let jsem byl jednatelem společnosti. Dotáhli jsme to až na trojku v Česku v oblasti energetických úspor. Nedávno jsem ji prodal a předal do dobrých rukou.


S Jirkou Strachem nás svedla dohromady touha pomáhat zchátralým kostelům. Oběma je nám líto, když vidíme kostely pustnout.


S Katkou Neumannovou na charitativní cyklotour Na Kole dětem. Katka i Pepa Zimovčák mě zničili. Nohy mě bolely ještě týden.


Kromě cyklotour, kostelů nebo rozvozu Anti-covid dezinfekce jsem také hrdý podporovatel rychnovského dětského sboru Carmina.


A v neposlední řadě… Založil jsem pracovní skupinu Voda pro Podorlicko, která se skládá z odborníků a má za úkol zajistit dostatek pitné vody pro deficitní oblast Podorlicko.


10 zobrazení0 komentářů